Online marketing

Online marketing, v kombinaci s kvalitním webem/e-shopem, je dnes jedním z hlavních nástrojů pro online propagaci. Pokud máte stávající web/e-shop a potýkáte se s nízkou návštěvností nebo prodejem je online marketing z nejméně nákladných a zároveň velmi efektivních způsobů, jak nalézt nové zákazníky/návštěvníky a prodat Vaše služby nebo výrobky.

V případě, že začínáte, je online marketing ideálním nástrojem jak začít budovat svou značku na internetu a podpořit zavedení výrobku, či služby na online trh.

Nástroje online marketingu

PPC reklamní kampaně

Efektivní a nízko-nákladová reklama, která osloví Vaše potencionální zákazníky. Díky online reklamě můžete:

  • upozornit na svou firmu a zaujmout nové zákazníky za neuvěřitelně nízké náklady
  • oslovit potenciální zákazníky právě v okamžiku, kdy na internetu hledají Vaše produkty či služby
  • zacílit reklamu na budoucí zákazníky ve vašem regionu, zemi či po celém světě

Služba je flexibilní. Kampaň můžete kdykoliv pozastavit a znovu spustit podle svých potřeb. Můžete také přidávat nové kampaně.

Reklamy jsou cílené. Sami vybíráme klíčová slova či sousloví související s Vaší firmou, která by zákazníci mohli hledat. Uživatelům se Vaše reklamy zobrazí, pouze pokud při hledání tyto výrazy použijí.

Online reklama je dostupná. Sami nastavujeme cenu, kterou jste ochotni zaplatit, když někdo klikne na Vaší reklamu. Sami si nastavujeme i limit denního rozpočtu. Vše můžete kdykoliv změnit, jak budete potřeba.

Social media marketing

Využijte pro svojí propagaci sílu Facebooku, Twitteru a ostatních sociálních medií. Dobře zvolená propagace opět umožní efektivní oslovení potencionálních zákazníků při zachování nízkých nákladů.

Pokud nejsou sociální sítě zrovna Váš šálek kávy, ale přesto víte, že by jste na nich se svým businessem neměli chybět, nechte to na nás. Vymyslíme vhodnou propagaci, vytvoříme Vám vhodný profil, nastavíme základní informace a poradíme Vám jak se o svůj profil bezproblémově starat.

Copywriting

Je služba, která Vám nabízí napsání poutavých a čtivých textů a integraci klíčových slov pro SEO optimalizaci.

Všichni z vlastní zkušenosti víme, že čteme pouze krátké a výstižné texty a neradi se probíráme horou informací, které pro nás mnohdy bývají irelevantní.

Nechte si udělat revizi svých článků a případně si objednejte napsání nových, které přesně vystihnou Váš business a nebudou čtenáře nudit.

E-mail marketing– newsletter.

Tato služba nabízí cílené rozesílání zpráv a nově vloženého obsahu na seznam e-mailových adres, získaných buď samotnou registrací uživatelů na webu/e-shopu nebo zakoupením databáze.
Majitelé těchto e-mailových adres musejí odběr zpráv potvrdit a také jim musí být poskytnuto snadné odhlášení ze služby.
Email marketing Vám umožní zachovat nízké náklady na informování Vašeho zákazníka, flexibilitu, vyhodnocení a měřitelnost e-mailových kampaní.

Neváhejte a začněte své zákazníky informovat formou nízko-nákladové e-mail kampaně.

Copyright 2008-2012 Martina Kudrnová, datovka: wqpjrqg, IČO: 75239043 - All Rights Reserved
Tvorba webových stránek v CMS Drupal - WSTUDIO.cz

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému