Tvorba webových stránek

Ať už jste malá firma nebo velká společnost, jistě chápe důležitost Vašich webových stránek. Je to Vaše obchodní tvář, Vaše image.
Nastala doba kdy pouhé vytvoření webu nestačí. V úspěšné online propagaci dnes kombinujeme samotné webové stránky s online marketingem a SEO optimalizaci.

Přesto zůstala webová stránka jako hlavní základna, kde se odehrávají veškeré konverze. Proto musejí být www stránky efektivní a pro plnění svých cílů, musí dodržovat pravidla použitelnosti a přístupnosti.

Webové stránky od wstudia

Samotnému vytvoření webu předchází prvotní analýza Vašich potřeb, vytyčení cílové skupiny zákazníků a určení cílů Vašich www stránek.

Při samotné tvorbě webových stránek vždy dodržujeme pravidla použitelnosti a přístupnosti. K tvorbě webu využíváme Open source CMS Drupal, který Vám nabízí efektivní nástroje pro samotnou tvorbu webu/e-shopu, SEO optimalizaci či internetový marketing za velmi nízké náklady.

Webové stránky jako open source redakční systém

Toto řešení je velmi flexibilní a dokáže se přizpůsobit většině Vašich požadavků v krátké době. Díky open source licenci, pod kterou je tento CMS licencován, neplatíte samotné pořízení redakčního systému, ale pouze konfiguraci systému a jednotlivých modulů.

Proto zachováváme nízké náklady na pořízení a následný provoz.
Přidávání obsahu lze dokonale přizpůsobit Vašim požadavkům, tak aby práce s obsahem byla vždy efektivní a pohodlná. Po vytvoření webové aplikace Vás proškolíme v obsluze.

Použitelnost webových stránek a e-shopů
zaručuje, že se na webu návštěvník snadno orientuje, dokáže se rychle dostat k požadovaným informacím a plnit na webu i své další cíle (např. registrace, objednávka, aj.)

Použitelnost předchází případným problémům se zmiňovanými procesy a také nezapomíná na příjemný uživatelský prožitek.

Přístupnost webových stránek a e-shopů
znamená, že informace zobrazené na webu jsou pro uživatele vždy dostupné, nezávisle na fyzickém stavu uživatele (poruchy zraku, aj.), typu zobrazovacím zařízení nebo jeho nastavení (např. typ prohlížeče, přítomnost různých pluginů, a další).

Pokud si nejste jistý zda je Váš stávající web pro Vaše zákazníky přístupný a použitelný, objednejte si u nás AUDIT

Copyright 2008-2012 Martina Kudrnová, datovka: wqpjrqg, IČO: 75239043 - All Rights Reserved
Tvorba webových stránek v CMS Drupal - WSTUDIO.cz

Běží na Drupalu, open-source redakčním systému